צור קשר | פרטי התקשרות

לאתר מותאם לסלולרי

לפגישת ייעוץ והתנסות - שלח פנייה כאן

*הפגישה הנ"ל כרוכה בתשלום בסך: 200 עד 300 ש"ח - לתשלום מאובטח באתר

 

הסבר קצר על השפעות הטיפול/האימון במכון BBC

מדיניות ותקנון  נוהלי קביעת תורים

טלפונים

מוקד רב קווי:  1599-500-543  

לפרטים מקצועיים:  עמרי, לימור, יגאל, ירון

 

 תורן/וטסאפ:  051-55-236-55

באין מענה במוקד ו/או להשארת הודעה קולית ו/או מסרון (לכל עניין/מטפל)

 

* ניתן לשוחח עם המטפל הראשי, במוקד:

 1599-500-543 (שלוחה 1) בימים ב', ג' ה', בין השעות: 11:30 ועד 12:30 בד"כ (שינויים בזמנים יעודכנו כאן מעת לעת)

 

                                                    למנהל האתר

 

שאלות נפוצות   צפייה מלאה באייפון ואייפד

פרטיות

לידיעתך: אתר זה אינו עושה שימוש בפרטיך לצרכי דיוור אלקטרוני תועמלני וכיו"ב, ופועל בהתאם לתיקון מס' 40 בסעיף 30 א' לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב 1982 ובהתאם לחוק הגנת הפרטיות והסודיות הרפואית.

קליניקות

חיפה - שדרות הנשיא   מרכז כללי

חיפה - שדרות  מוריה   טיפולים פרטניים

קריות - קרית ביאליק   טיפולים פרטניים

תל-אביב - רמת החייל   טיפולים פרטניים

עמק חפר - כפר זמר   טיפולים פרטניים

                                                          

 

 

תקנון הטיפול     נוהלי קביעת תורים      מפה

הסבר קצר על השפעות הטיפול/האימון התת קוגניטיבי במכון BBC

בעיות נפשיות ורגשיות:  המתח הנפשי, החרדה, הפובייה, התקפי החרדה, הדיכאון והירידה בערך העצמי - לא מרפים..? הכפייתיות והאובססיביות מציקות ומטריפות אותך..? מתקשה להירדם או לישון..?     אכילת יתר, השמנה ועודף משקל, הפרעות אכילה:  לא מצליח/ה לרזות או לשמור על משקלך - גם לא לאחר אין ספור דיאטות, טיפולים וסדנאות..? אוכל/ת ללא שליטה ובקרה - כ"עיסוק ממלא ומרגיע", ולא יכול/ה להפסיק..? עושה "דיאטות" רעב..? מקיא/ה, משלשל/ת, או עסוק/ה כפייתית בפעילות אירובית וכיו"ב..?     גמילה מהירה מהתמכרויות ותלות:  מכור/ה לסמים ו/או לכמוסות סם..? מכור/ה לאלכוהול..? מכור/ה לעישון סיגריות ו/או מוצרי טבק..? התמכרות לבת/בן זוג או למושא זוגי..? מכור/ה למושא ספציפי כלשהו, ולא מצליח/ה להיגמל..?      אימון אישי טיפולי ואימון התת מודע:  חש/ה בבעייתיות או בירידה בערך ובביטחון העצמי..? מעוניין/ת בהעצמה אישית מיידית ומהירה, בפיתוח אסרטיביות, בפיתוח חשיבה חיובית משנה ויוצרת מציאות..? יש לך ליקויים בדפוסי ההתייחסות וההתנהגות הנשית/הגברית שלך, הגורמים לאי הצלחה בהשגת בת/בן זוג ראוי/ה, או בכלל לקשיים בזוגיות וביחסים זוגיים..? חפץ/ה באישיות נשית/גברית כובשת, אסרטיבית ומצליחה..? בעיות דפוסיות הדדיות במערכת יחסים זוגית קיימת..? בעיות דפוסיות במערכת יחסים משפחתית..? בעיות בתקשורת חברתית כללית ו/או בין אישית כללית..? דפוסי חשיבה והתנהגות כלליים לקויים..?     הפרעות כאב, כאבים ומחושים פסיכוסומאטיים:  סובל/ת מכאבים, מחושים, או מתחושות ומגבלות פיזיולוגיות מציקות ומוזרות..? נבדקת ולא נמצא כל ממצא פתולוגי ברור..? חש בחולשה כללית, בעייפות וחוסר מרץ..?     טיפול פסיכואנרגטי אישי - קצר מועד, ו/או אימון אישי-טיפולי פסיכואנרגטי ואימון תת ההכרה:   מאות מטופלים/ות כבר ניסו ונוכחו בהשפעתו המיידית ורבת העצמה של הטיפול/האימון התת קוגניטיבי במכון "מעגלי מוח-גוף" - מאות החלימו ו/או שינו את מציאות ואיכות חייהם, במהירות וביעילות! - את/ה מוזמן/נת לפגישת אבחון, יעוץ וטיפול ניסיון תוצאתי - ללא התחייבות. נשמח לראותך ולעזור לך..

 

הטיפול/האימון שהנך עובר/ת הנו תת-קוגניטיבי תת הכרתי ברובו, כלומר השפעתו העיקרית תת הכרתית - מתקבעת - המשנה בפועל דפוסי תפיסה וחשיבה, רגשות, הרגשות ותחושות נפשיות ופיזיות (במקביל לתובנות שכליות), ומאפשרת שינויי הרגלים וקבעונות, שינויי התנהלות ותפקוד, קבלת החלטות והכרעות וכיו"ב, והבאה בד"כ לביטוי חשיפה סימפטומטי מיידי: מנטלית, התנהלותית והתנהגותית, רגשית, תחושתית ופיזית, ואינה נצרכת להתפס (בהכרח) באופן מסקנתי לוגי (כבטיפול פסיכולוגי קוגניטיבי רגיל וממושך או CBT).

רמת תגובתך לטיפול/אימון תלויה במשתנים רבים, אך בעיקרה תלויה ביכולתך האישית המדיטטיבית סוגסטבילית (יכולת ההרפיה, הריכוז, המיקוד, המוכנות, הבשלות וכיו"ב, השונה מאדם לאדם, אך ניתנת לפיתוח משמעותי בתוך מהלך הפגישות).

יש לציין כי ייתכנו גם השפעות תת קוגניטיביות נוספות - היקפיות, מעבר להשפעה הסימפטומטית עצמה, כגון שינויים לטובה במצב הרוח הכללי, בתחושות האופטימיות, הביטחון העצמי, הריכוז המנטלי והחיוניות הכללית, כמו גם בדפוסי ההתנהגות וההתנהלות הכלליים בפועל, וכיו"ב.

השינויים התחושתיים הנ"ל נובעים מדרכו של הטיפול/האימון התת-קוגניטיבי להביא את דפוסי החשיבה, התפיסה וההרגשה הכלליים של האישיות לנורמת האיזון האופטימלית - מדיטטיבית-סוגסטבילית ותהודתית (ע"י דיקור תהודתי).

על מנת להאיץ את השפעות הטיפול/האימון וקיבוען, מומלץ לך לחשוב ולשחזר מידי פעם את מהלכי הטיפול/האימון, כגון: להתרכז בתפר האמצעי שבין שני חלקי אונות המוח, להתמקד במוח הימני האחורי ולשחזר את מחשבותיך הוויזואליות במהלך ההנחיות בעת הטיפולים/האימונים, כמו גם את ה"חיבור" למערכת הגופנית הרלוונטית.

בנוסף, באם כבר למדת מהמטפל לבצע מדיטציה טיפולית אישית, המתאימה לעניין הטיפול/האימון בך, אנא בצע אותה ע"פ הנחיות המטפל. חשיבותה עליונה לשימור וקיבוע תוצאות טיפוליות.

כמו-כן, באם נרקחה עבורך תרופה הומאופטית / הרבליסטית, אנא הקפד/י ליטול אותה ע"פ ההתוויות הרשומות על גב הבקבוק.

בכל שאלה או צורך בהתייחסות המטפל/המאמן, מעבר לשיחות בפגישות, אנא פנה טלפונית ישירות למטפל/למאמן, בשעות העבודה.

בכל מקרה, רצוי לקיים שיחה טלפונית שבועית עם המטפל/המאמן, לעדכן אותו בתחושותיך, בהתקדמותך ובמצבך הטיפולי, ולהסתייע בתמיכתו.

*סיוע במימון: הקרן למחקר אימון/טיפול תת קוגניטיבי ע"ש BBC מאפשרת סיוע במימון הטיפול, לבעלי קושי מימוני מסיבות שונות.
במקרה הצורך, שאל על כך את המטפל!   ראה גם פרטים כאן אודות עלויות הטיפולים

 

בברכת הצלחה טיפולית מהירה, ובריאות נפשית ופיזית!

צוות מכון BBC מעגלי מוח-גוף

Brain Body Circles

Subconscious Trieatment

 

לראש העמוד

גלריית תמונות (בבנייה)